Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Høst i Vinje 1937

Olje på lerret
62x72
Signert og datert nede t.v.: HS 37

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00