Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Bål langs fjorden

Litografi
Lysmål: 58x85, Motivet: 56x83
Signert nede t.h.: Opdahl

Påtegnet nede t.v.: EA
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 8 500