Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Bål langs fjorden

Litografi
Lysmål: 58x85, Motivet: 56x83
Signert nede t.h.: Opdahl

Påtegnet nede t.v.: EA
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500