Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sand, Vebjørn (1966-)
Post Mortem

Litografi
Lysmål: 45x63 Motivet: 42,5x60
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand

Påtegnet nede t.v.: EA lito.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 000