Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Matisse, Henri(1869-1954)
Sittende kvinneakt

Litografi
Arket: 61x40,5 Motivet: 48x32
Signert nede t.h.: Henri Matisse
Fra I. B. Stangs samling.

Nummerert nede t.v.: 32/250

Proveniens:

Fra I. B. Stangs samling.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 62 000