Matisse, Henri(1869-1954)
Sittende kvinneakt
Litografi
Arket: 61x40,5 Motivet: 48x32
Signert nede t.h.: Henri Matisse
Fra I. B. Stangs samling.
Nummerert nede t.v.: 32/250
Proveniens:
Fra I. B. Stangs samling.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 62 000