Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Matisse, Henri (1869-1954)
Sittende kvinneakt

Litografi
Arket: 61x40,5 Motivet: 48x32
Signert nede t.h.: Henri Matisse
Fra I. B. Stangs samling.

Nummerert nede t.v.: 32/250

PROVENIENS:

Fra I. B. Stangs samling.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 62 000