Picasso, Pablo(1881-1973)
Le Modèle 1965
Radering
Lysmål: 48x36, Motivet: 39x28
Signert nede t.h.: Picasso
Nummerert nede t.v.: 26/50
Datert i trykket 2.3.65 I
Bloch 1204.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 30 000