Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Picasso, Pablo (1881-1973)
Le Modèle 1965

Radering
Lysmål: 48x36, Motivet: 39x28
Signert nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 26/50
Datert i trykket 2.3.65 I

Bloch 1204.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 30 000