Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Le Modèle 1965

Radering
Lysmål: 48x36, Motivet: 39x28
Signert nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 26/50
Datert i trykket 2.3.65 I

Bloch 1204.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 30 000