Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
12-1971 Multihorisont

Litografi
Lysmål: 52x34, Motivet: 50,1x32,8
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 246.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 10 000