Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
12-1971 Multihorisont

Litografi
Lysmål: 52x34, Motivet: 50,1x32,8
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 246.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000