Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
L13-1971 Tung planet

Litografi
Arket: 65x51, Motivet: 64x49,5
Signert nede t.h.: AE Bergman

Nummerert nede t.v.: 9/50

Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 247.

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 11 000