Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1992

Litografi
Lysmål: 44x53, Motivet: 39x47
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 92

Nummerert nede t.v.: 1/125

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 8 500