Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1990

Gouache
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -90

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000