Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon i blått og rødt 1968

Olje på papir, lysmål
49x64
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb 68

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000