Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Par 1978

Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 25x15
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1978

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 2 200