Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Strand, Svein(1934-2020)
Sittende kvinneakt

Akvarell på papir
Lysmål: 30x28
Signert nede t.h.: S Strand.

Påtegnet med annen tittel på baksiden av innrammingen: Kvinne med åpen munn

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000