Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Strand, Svein (1934-2020)
Sittende kvinneakt

Akvarell på papir
Lysmål: 30x28
Signert nede t.h.: S Strand.

Påtegnet med annen tittel på baksiden av innrammingen: Kvinne med åpen munn

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 5 000