Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sundbye, Nina(1944-)
Kvinneakt 1988

Bronse
H: 47 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1988

Kunstneren oppgir at det er laget 12 eksemplarer av skulpturen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 23 000