Sundbye, Nina(1944-)
Kvinneakt 1988
Bronse
H: 47 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1988
Kunstneren oppgir at det er laget 12 eksemplarer av skulpturen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 23 000