Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Storm, Per Palle(1910-1994)
Kvinneakt 1975

Bronse
H: 24 cm
Dobbeltsignert og datert på plinten: PPS 75

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 17 000