Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Cronqvist, Lena(1938-)
Forestilling Egypt 1993

Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.v.: Lena Cronqvist 1993

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000