Cronqvist, Lena(1938-)
Forestilling Egypt 1993
Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.v.: Lena Cronqvist 1993
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
39x55
Vurdering