Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Cronqvist, Lena (1938-)
Forestilling Egypt 1993

Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.v.: Lena Cronqvist 1993

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000