Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Karlsen, Per Morten (1952-)
Tre i blått landskap 1991

Olje på lerret
102x67
Signert og datert nede t.h.: Per M. Karlsen -91

Signert og datert 1986 på baksiden.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500