Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel 1962

Etsning trykket på japansk rispapir og tykt papir
Arket: 41x31,5, Motivet: 36,5x28,5
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1962

Påtegnet nede t.v.: épreuve d'artiste
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: Til Agnes. April 1975 - Oslo.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 40

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering