Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Fargelitografi
Arket: 76x56, Motivet: 62x44
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1989

Nummerert nede t.v.: 3/60

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 125

Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 6 700