Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Blå former

Fargelitografi
Arket: 66x57,5, Motivet: 72x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.v.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 68

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000