Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Blå former

Fargelitografi
Arket: 66x57,5, Motivet: 72x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.v.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 68

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 6 000