Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Mars - vinter i Hakadal 1952

Olje på plate
33x46
Signert og datert nede t.v.: H Kihle 1952

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000