Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Mobyggen, en Telemarking 1947

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1947

Påtegnet med tittel, signert og stedsbestemt: Vinje, på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1948. Gumme Jons (?) Konstgalleri, Stockholm 1948.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering