Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Rose, Knut (1936-2002)
Ludvig E 1978

Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1978
Påtegnet samme sted med annen tittel: "Ludvig".
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ludvig E. nr. 59 BK".

CMB 78.21.

UTSTILT:

Hässelby slott, "Knut Rose", Stockholm 1978, kat.nr. 35 (oppført som "Uten tittel").
Festspillutstillingen 1979: Bergens Kunstforening 1979, kat.nr. 60 og Trondhjems Kunstforening 1979, kat.nr. 60.
Galleri Haaken 1979.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000