Rose, Knut(1936-2002)
Ludvig E 1978
Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1978
Påtegnet samme sted med annen tittel: "Ludvig".
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ludvig E. nr. 59 BK".
CMB 78.21.
Hässelby slott, "Knut Rose", Stockholm 1978, kat.nr. 35 (oppført som "Uten tittel").
Festspillutstillingen 1979: Bergens Kunstforening 1979, kat.nr. 60 og Trondhjems Kunstforening 1979, kat.nr. 60.
Galleri Haaken 1979.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000