Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Rose, Knut (1936-2002)
Neste offer 1984

Olje på lerret
160x132
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

CMB 84.3.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000