Rose, Knut(1936-2002)
Neste offer 1984
Olje på lerret
160x132
Signert nede t.v.: Knut Rose
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
CMB 84.3.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000