Kihle, Harald(1905-1997)
Dugurd 1963
Litografi, lysmål
47x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1963
Påtegnet nede t.h.: Lito (særtrykk). Nummerert nede t.v.: 7/15. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000