Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid til ottesong 1973

Litografi, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73

Påtegnet nede t.h.: Lito. Nummerert nede t.v.: 66/150. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000