Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Vikshåland, Knut André(1968-)
Ung pike 2007

Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: K. A. Vikshåland. 07

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00