Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Selvportrett 1993-1999

Olje på lerret
100x75
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 1993-1999

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00