Gullvåg, Håkon(1959-)
Selvportrett 1993-1999
Olje på lerret
100x75
Signert nede t.h.: Gullvåg
Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 1993-1999
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Olje på lerret
100x75
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering