Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Nymfe 1885
Olje på lerret
40,5x33,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Heyerdahl München 85
Påtegnet med tittel nede t.v.: Nymphe
Blaafarveværket 1981, kat.nr. 35 med tittel: Nymfe.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000