Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Nymfe 1885

Olje på lerret
40,5x33,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Heyerdahl München 85

Påtegnet med tittel nede t.v.: Nymphe

UTSTILT:

Blaafarveværket 1981, kat.nr. 35 med tittel: Nymfe.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000