Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Sel 2003

Messing og bronse
H: 95 L: 162 B: 94
Signert og datert på plinten: Skule W 2003

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00