Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Waksvik, Skule (1927-2018)
Sel 2003

Messing og bronse
H: 95 L: 162 B: 94
Signert og datert på plinten: Skule W 2003

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000