Komposisjon 1986
Olje på lerret
90x90
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 155 000
Olje på lerret
90x90
Vurdering