Wold, Roar(1926-2001)
Uten tittel
Olje på lerret
72x92
Signert oppe t.h.: Roar Wold
Signert på baksiden av lerretet: Roar Wold
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Roar Wold 1965
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000