Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impressions de la Nature 1981

Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert, nummerert og påtegnet med tittel på fransk, samt størrelse av kunstneren på baksiden av lerretet: "3. Impressions de la Nature 160x180 cm. Weidemann 81."

UTSTILT:

Galerie Ariel, Paris, ant. kat.nr. 3.

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 330 000