Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Impressions de la Nature 1981

Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert, nummerert og påtegnet med tittel på fransk, samt størrelse av kunstneren på baksiden av lerretet: "3. Impressions de la Nature 160x180 cm. Weidemann 81."

Galerie Ariel, Paris, ant. kat.nr. 3.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 330 000