Impressions de la Nature 1981
Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81
Signert, datert, nummerert og påtegnet med tittel på fransk, samt størrelse av kunstneren på baksiden av lerretet: "3. Impressions de la Nature 160x180 cm. Weidemann 81."
Galerie Ariel, Paris, ant. kat.nr. 3.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 330 000