Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Interiør med ammende kvinne 1893

Olje på lerret
100x126
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1893

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000