Wentzel, Gustav(1859-1927)
Pike og geiter ved fjellgård
Olje på lerret
100x129
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Olje på lerret
100x129
Vurdering