Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Pike og geiter ved fjellgård

Olje på lerret
100x129
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00