Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Ransve, Bjørn(1944-)
Indianer Profil

Olje på plate
114x122
Signert nede t.h.: Ransve

Påtegnet på baksiden av platen: 5/5-03

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00