Ransve, Bjørn(1944-)
Indianer Profil
Olje på plate
114x122
Signert nede t.h.: Ransve
Påtegnet på baksiden av platen: 5/5-03
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Olje på plate
114x122
Signert nede t.h.: Ransve
Vurdering
NOK 120 000–150 000