Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Komposisjon 2 stk

Litografi
Lysmål: 42x28, Motivet: 23x18
Begge signert nede t.h.: K. Nupen.

Begge nummerert nede t.v.: 31/55

2 stk. selges samlet

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 4 400