Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nupen, Kjell (1955-2014)
Komposisjon 2 stk

Litografi
Lysmål: 42x28, Motivet: 23x18
Begge signert nede t.h.: K. Nupen.

Begge nummerert nede t.v.: 31/55

2 stk. selges samlet

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 4 400