Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Lysmål: 53,5x44, Motivet: 51x42
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 200