Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
Lysmål: 53,5x44, Motivet: 51x42
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 5 200