Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Sakte 1964

Tresnitt
Lysmål: 44x43,5, Motivet: 41,5x42
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -64.

Påtegnet nede t.v.: Tresnitt eget trykk
Påtegnet med tittel og dedikasjon nede på midten: Til Ingse fra Per

Ingse Korsberg (Ingrid Magdalena Korsberg Hansen 1892-1991), statssekretær i UKS 1938-1962.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000