Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Byen i mennesket 1968

Serigrafi
Lysmål: 55x54 Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 99/150
Påtegnet med dedikasjon nede på arket: Til Nina og Morten fra Ida og Per

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 9 700