Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften

Radering
Lysmål: 37,5x45, Motivet: 20,5x29,5
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg.

Stemplet i platen nede t.v.: NFFGK
Utgitt av NFFGK, årsmappen 1926.
ØSB 11.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 18 000