Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften

Radering
Lysmål: 37,5x45, Motivet: 20,5x29,5
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg.

Stemplet i platen nede t.v.: NFFGK
Utgitt av NFFGK, årsmappen 1926.
ØSB 11.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 18 000