Skredsvig, Christian(1854-1924)
Ulkjærn 1910
Blyant og akvarell på papir
32x47
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ulkjærn 15/8 1910 CS.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Blyant og akvarell på papir
32x47
Vurdering