Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Ulkjærn 1910

Blyant og akvarell på papir
32x47
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ulkjærn 15/8 1910 CS.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 6 000