Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Monotypi
Arket = Motivet: 97x75
Signert og datert nede t.h.: Sitter 09
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 57 000
Monotypi
Arket = Motivet: 97x75
Vurdering