Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Monotypi
Arket = Motivet: 97x75
Signert og datert nede t.h.: Sitter 09

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 57 000