Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Nesjar, Carl (1920-2015)
Vårlig kyst 1987

Litografi
Lysmål: 41x58, Motivet: 36x53
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. Paris '87

Nummerert nede t.v.: 130/150
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 3 000