Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinnehode

Olje på plate
68x62
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000

Tilslag NOK 135 000