Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kvinnehode

Olje på plate
68x62
Signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering
NOK 120 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 135 000