Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sydfransk landskap med hus

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 200 000