Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Kvinneportrett 1945

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. januar året 1945. Rødt merke til venstre for signaturen er kunstnerens tommel dyppet i farge, som en egen signatur.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00