Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Bekkene på Sørlandet 1944

Olje på plate
12x15
Signert og datert nede: Bendik Riis 1944

Signert og noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: Bekkene på Sørlandet No. III Studie. Bendik Riis 1944.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000