Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Arket: 45x59,5 Motivet: 39,5x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 46/100
Fra mappe for Norges Skiforbunds landslotteri 1981.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. ikke funnet.

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 3 000