Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Arket: 59,5x45 Motivet: 47,5x40,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 97/100
Fra mappe for Norges Skiforbunds landslotteri 1981.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 85.

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 5 000