Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Lekende gutter 1887

Olje på lerret
95x75
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs 87.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000