Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Lekende gutter 1887
Olje på lerret
95x75
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs 87.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Olje på lerret
95x75
Vurdering
NOK 150 000–200 000